Mikołajkowy prezent – strój dla dziecka!

Mikołajkowy prezent – strój dla dziecka!

Mikolajki zbliżają się wielkimi krokami. Czy wiecie już, co włożyć do skarpety swym pociechom? Wiedzieliście, że kostiumy i przebrania są coraz częstszym wyborem wielu rodziców? Nic dziwnego – stroje oferują zupełnie inny wymiar zabawy niż tradycyjne zabawki. Wcielanie się w swoją ulubioną postać rozbudza dziecięcą kreatywność i zapewnia wiele wrażeń. Sprawdź, jakie przebrania są na topie przed tegorocznymi Mikołajkami!

Anna

Księżniczka, a później królowa Anna, jest znana każdej małej fance Krainy Lodu. Nic dziwnego, że dziewczynki kochają tę postać i uwielbiają się w nią wcielać. Kto by nie chciał władać Arandelle i przeżywać niesamowite przygody z zabawnym bałwanem Olafem?

Kapitan Ameryka

Prawdziwa gradka dla wszystkich miłośników komiksów i filmów o herosach. Kapitan Ameryka to prawdziwy obrońca i idealny towarzysz w każdej zabawie. Prawdziwą furorę robi jego okrągła tarcza, która powstrzyma każde nadchodzące zagrożenie. Mali chłopcy, a nawet małe dziewczynki, uwielbiają przebrania superbohaterów, więc nie dziwi nas fakt, że w tym rankingu pojawi się ich całkiem sporo.

Ninja

Mnóstwo aktywnych i spragnionych zabaw dzieci uwielbia przebierać się za wojowników ninja. Największą popularnością cieszą się oczywiście żółwie, jednak uniwersum Ninjago też ma wielu małych przedstawicieli. Niewątpliwie największą radość sprawiają dzieciakom zabawkowe bronie, dzięki którym mogą toczyć pojedynki w bezpieczny sposób.

Psi Patrol

Dzieci szaleją za bajką o bohaterskich psiakach. Zwierzęca drużyna, która stawia czoła niebezpieczeństwu i pomaga potrzebującym dostarcza maluchom niemałej rozrywki. Nic dziwnego, że tak chętnie się za nie przebierają. Kolorowe pelerynki Psiego Patrolu idealnie nadają się dla całej paczki przyjaciół, w której każdy z nich może wcielić się w ulubionego bohatera.

Deadpool

Jak sprawić radość małemu żartownisiowi i rozrabiace? Kupić mu strój Deadpoola! Ten charyzmatyczny bohater jest uwielbiany przez dzieci w różnym wieku. Z tego powodu jego kostium idealnie nada się na mikołajkowy prezent.

Hulk

Nie mogło zabraknąć tutaj wielkiego, zielonego i nieobliczalnego superbohatera. Jego nadludzka siła i naprawdę wielkie serce przemawiają za wyborem akurat tego przebrania. Kto by nie chciał zmienić się z małego chłopca w potężnego Hulka, który ratuje świat przed złem?

Harley Quinn

Dziewczęta uwielbiają Harley Quinn. Jej strój wybierany jest najczęściej w okolicach Halloween, ale nie tylko – w Mikołajki również wiele dzieci znajduje go pod poduszką. Swoją popularność postać ta zawdzięcza nietuzinkowemu stylowi, twardemu charakterowi, ciętemu językowi oraz dużej inteligencji i przebiegłości. W sam raz dla małej rozrabiaki.

Iron Man

To kolejny, ale nie ostatni superbohater na naszej liście, którego kostium dzieci wybierają bardzo często. Bez wątpienia ma to związek z tym, że przywódca herosów to przecież istny wzór do naśladowania. Na dodatek jego wyjątkowa zbroja robi ogromne wrażenie. Każda dziecięca kompania powinna mieć Iron Mana w swoich szeregach.

Spiderman

Nie mogło w tym zestawieniu zabraknąć człowieka-pająka. Ostatnie filmy z jego udziałem biją rekordy popularności, a postać ta jest uwielbiana przez prawie wszystkie dzieciaki. Peter Parker na pewno jest zadowolony, że ma tylu małych naśladowców, a stroje dla dzieci z jego podobizną znikają ze sklepowych półek w mgnieniu oka.

Elsa

Pierwsze miejsce w naszym rankingu najbardziej popularnych strojów dla dzieci nie mogło należeć do nikogo innego. Elsa to prawdziwa królowa dziecięcej wyobraźni. Dziewczynki kochają tę postać i marzą o tym, aby również móc władać swoim lodowym pałacem w pięknej i olśniewającej sukni. Dlatego właśnie te przebrania dla dzieci wygrywają w naszym rankingu mikołajkowych prezentów.

A Ty jaki prezent dla swojego dziecka szykujesz na tegoroczne Mikołajki? Może zapytaj swoją pociechę, jaką bajkę lubi najbardziej i kim chciałoby się stać. Teraz został już tylko ostatni krok – kupienie bajkowego przebrania! Może będzie to jedno z tych, które znalazły się w naszym rankingu?