Scoot and Ride hulajnoga idealnym prezentem dla dziecka

Scoot and Ride hulajnoga idealnym prezentem dla dziecka

Scoot and Ride hulajnoga z siedziskiem to doskonała propozycja dla każdego malca, który ukończył pierwszy rok życia. Warto dodać, że ten model może służyć dziecku aż do piątego roku życia. Innowacyjna konstrukcja tego sprzętu sportowego pozwala korzystać z tego modelu w formie jeździka z siedziskiem bądź hulajnogi dla nieco starszych dzieci. Warto dodać, że akcesorium to dysponuje regulacją wysokości, dlatego można dostosować je do dziecka o wzroście od 82 do nawet 118 centymetrów. Maksymalne obciążenie w przypadku jeździka wynosi 20 kilogramów, natomiast hulajnogi aż 50 kilogramów.

Bezpieczny sprzęt sportowy dla dzieci od 1 roku życia

Z całą pewnością Scoot and Ride hulajnoga z siedziskiem może stanowić doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka, urodzin bądź innej okazji. Ten sprzęt sportowy oferowany jest w różnych wariantach kolorystycznych, a warto dodać, że jasne, pastelowe odcienie doskonale współgrają z modą dziecięcą. Zdecydowanie taka forma aktywności ruchowej pozwoli na skuteczne odciągnięcie malucha od świata multimediów, komputerów oraz urządzeń mobilnych. Ruch na świeżym powietrzu pozwala w pełni rozwinąć umiejętności motoryczne. Wysokiej jakości produkt charakteryzuje się świetnym designem, efektowną kolorystyką i praktycznymi funkcjami.

Hulajnogi 2w1 od znanego i cenionego producenta

Scoot and Ride hulajnogi wyposażone są w porządne, miękkie wyprofilowane siedzisko, na którym dzieci mogą wygodnie siedzieć już po skończeniu pierwszego roku życia. Ten sprzęt sportowy jest produkowany w zgodzie z wszelkimi normami bezpieczeństwa oraz standardami, dzięki czemu gwarantuje on wysokiej jakości wykonanie. Sprzęt renomowanego producenta wykonany jest z dbałością o każdy szczegół. Produkowany jest on z niezwykle trwałego, amortyzującego wstrząsy kompozytu. Na jego wyposażeniu znajdują się hamulce oraz regulowana kierownica z charakterystycznymi, miękkimi uchwytami.

Sprzęt sportowy Scoot and Ride, która pomaga rozwijać umiejętności motoryczne

Scoot and Ride hulajnoga z siedziskiem polecana jest wszystkim, którzy chcą rozwijać u swoich pociech umiejętności motoryczne, koordynację ruchową, równowagę oraz chcą wyćwiczyć stabilną jazdę. Akcesorium to wyposażone jest w możliwość szybkiej zmiany parametrów, bez konieczności używania specjalistycznego sprzętu. Kolejnym atutem jest szeroki rozstaw kół, który gwarantuje maksymalne poczucie wygody, bezpieczną jazdę oraz stabilność. Warto również dodać, że Scoot and Ride hulajnogi wyposażone są w antypoślizgowy podest, który wpływa pozytywnie na komfort jazdy.